O firmie

Spółka Eco Invest-Bud powołana została przez pasjonatów, którzy od lat realizowali różne inwestycje budowlane.

Tworzymy z pasją tworzy przestrzeń odzwierciedlającą marzenia naszych klientów, stanowiącą harmonijne połączenie wysokiej jakości, bezpieczeństwa, elegancji i komfortu.

Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji przedsięwzięć deweloperskich polegających na budowaniu domów w zabudowie jednorodzinnej bliźniaczej i szeregowej, a także lokali mieszkalnych i apartamentów zgodnie z najnowszymi trendami estetycznymi i technologicznymi.

Mimo wielu lat doświadczenia nieustannie dbamy o rozwój, a nad przebiegiem procesu inwestycyjnego czuwają najwyższej klasy specjaliści, począwszy od profesjonalnego projektu, poprzez wykonanie, aż do aranżacji wnętrza i otoczenia.

Swoim pełnym zaangażowaniem dbamy o zadowolenie i satysfakcję przyszłych mieszkańców osiedli, a także zawsze staramy się spełniać ich oczekiwania.

Cechują nas: wysoka jakość wykończenia, przemyślane i funkcjonale rozkłady pomieszczeń oraz dobra lokalizacja.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów proponujemy wykonanie domów „pod klucz” według ich własnej aranżacji lub według profesjonalnego projektu architekta oraz bezpłatną obsługę doradcy kredytowego.

Najważniejsze wydarzenia

  • 1.09.1990 - powstanie firmy
  • 22.02.1997 - obsłużony 100 klient
  • 31.04.2000 - zmiana lokalizacji biura
  • 2005 - pierwsza inwestycja we Wrocławiu

100%
zadowolonych klientów

Kobieta
Mężczyzna

Copryright © 2018. All rights reserved. Project by thtg.pl